3 lipca 2020, autor: mgr inż. Krzysztof Czachura

JAK JEST NASZA MISJA?

GRY, DZIECI, EKO, KREATYWNOŚĆ, ZABAWA
eko grafika sadzenie drzew!

         Każda firma powinna mieć jakiś cel, misję do spełnienia.
Nie mówię tu o generowaniu i maksymalizacji zysków, tylko o wartości dodanej do całego biznesu i odpowiedniej, odpowiedzialnej postawie jaką powinni się wykazywać pracodawcy i pracownicy wobec siebie nawzajem i świata.

         Chcielibyśmy, abyście poznali naszą misję. Oto misja kumamgre.pl
Marzy się nam, aby w każdej szkole i przedszkolu w Polsce dzieci mogły zagrać w nasze gry.
Marzy się nam, aby dzieci w ten sposób się uczyły i bawiły przez śmiech, rozrywkę i ruch. Żeby nudne, żmudne lekcje, zamienić w coś fajnego, pozytywnego i bardzo edukacyjnego.
Najważniejsze są 3 sfery życia, które chcemy uczyć i rozwijać u dzieci.

 • bezpieczeństwo dzieci
 • zdrowe i długie, szczęśliwe życie
 • odpowiedzialna postawa pro ekologiczna wobec natury i życia
 •          Posadziliśmy już ponad 100 drzew. Teraz chcemy posadzić 1000 kolejnych drzewek. Drzewa to tlen, to pokarm dla zwierząt, to schronienie i cień w upalne dni. Chcemy posadzić dużo drzew. Jak najwięcej!

  eko grafika - Kup edu i eko grę a zasadzimy drzewa!

           Podobnie również chcemy zamontować na drzewach budki lęgowe dla ptaków oraz domki dla owadów, które robimy wspólnie na eko warsztatach z dziećmi.
           > Przeczytaj artykuł "Jak być EKO na co dzień."

           Chcemy prowadzić odpowiedzialny ekologicznie biznes, który szanuje potrzeby natury, środowiska i innych ludzi. Nie chcemy robić niepotrzebnej nadprodukcji i zapychać magazyny. Dlatego produkujemy gry na konkretne zamówienie. Jesteśmy dorośli – myślimy, że na fajną grę warto chwileczkę poczekać i jako dojrzali ludzie damy radę to zrobić. W końcu oczekiwanie na coś fajnego to przecież też rodzaj szczęścia.

           Stawiamy na produkty i materiały, które wytwarzane są w sposób ekologiczny. Dbanie o środowisko oraz uczenie dzieci i młodzieży właściwych postaw ekologicznych to jedna z naszych najważniejszych misji. Chcemy pozostawić naszym dzieciom nienaruszoną naturę i środowisko, tak aby dzieci naszych dzieci, mogły się cieszyć i w pełni czerpać ze świata i przyrody. Dlatego ekologia jest dla Nas mega ważna.

           Druk gier XXL jest ekologiczny: metodą lateksową. Nasze gry planszowe są całkowicie eko. Produkujemy je wyłącznie z ekologicznych materiałów, z odzysku. Nasze eko gry pakujemy w duchu "zero waste". Nie używamy foli do pakowania, chyba że z odzysku.
           > Przeczytaj artykuł "Z czego są zrobione nasze gry i dlaczego są eko."

           Oczywiście bycie eko to trudna droga, ale jedyna właściwa i odpowiedzialna społecznie wobec naszej planety. Nie zawsze udaje nam się wszystko zrobić w duchu eko, ale cały czas udoskonalamy nasze produkty i szukamy nowych, lepszych eko rozwiązań.

           Taka jest nasza misja, obowiązek jako ludzi, firmy, obywateli świata. Chcemy zostawić po sobie świat, naturę, środowisko w lepszym stanie i nauczyć ekologicznej, odpowiedzialnej postawy jak najwięcej dzieci, młodzieży i dorosłych. Chcemy robić eko gry, prowadzić animacje dla dzieci, eventy i pikniki rodzinne a przy tym zrobić jeszcze dużo innych dobrych rzeczy dla ogólnego dobra i poprawy stanu środowiska i natury.

           Chcemy dużo dawać, a nie tylko brać. Bo prawdziwa radość i szczęście jest w dawaniu.


  > Oferta gier
  znak graficzny logo kumamgre.pl