6 grudnia 2020, autor: mgr inż. Krzysztof Czachura

WYTNIJ WŁASNY PIONEK / KOSTKĘ DO GRY

EKO GRA, EDUKACJA, PREZENT, ECO
wizualizacja eko kalendarz

         Troszkę staliśmy się już wygodni od tych komórek, smart telewizorów i wszechobecnego Internetu. Wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Nawet nie trzeba się wysilać, żeby pójść na zakupy, bo można zamówić kuriera albo dostawę prosto do domu.
         A cała magia i piękno tych wszystkich rzeczy leży tam gdzie już nie sięgamy. W tym czasie oczekiwania i wysiłku jaki trzeba było kiedyś podjąć, żeby coś zdobyć, o coś zawalczyć. To nadawało wartości wszystkiemu co się posiadało. Całe to zdobywanie to zawsze była wspaniała przygoda i nauka nowych umiejętności.

         Wyobraź sobie ile jest warta dla dziecka kupiona zabawka, a jaką wartość ma dla niego zabawka, którą samo zrobiło. Wymyśliło, podjęło czas, energię i wysiłek, żeby stworzyć coś samemu, własnymi siłami. Teraz wyobraź sobie dumę i satysfakcje jakie czuje dziecko, że mu się udało, że dało radę, że samo coś stworzyło, własnymi rękami. Przed chwilą nic a teraz proszę. To właśnie te wszystkie małe sukcesy, udane projekty, pochwały budują pewność siebie u dziecka i motywują przy kolejnych wyzwaniach.

         Tak właśnie zrodził się w kumamgre.pl pomysł na pionki i kostki do gier, do samodzielnego wycinania. W końcu w graniu chodzi o świetną, wspólną zabawę. Więc niech już samo rozkładanie i przygotowanie gry będzie zabawą, która z rozwija manualne zdolności. Do naszych eko planszówek i gier kopertowych dołączamy pionki i kostki do samodzielnego wycinania i składania.

         Pionki i kostki do gier są w formie wydrukowanej na eko tekturze do samodzielnego wycięcia. To wspaniała zabawa wycinać własne pionki i kości do gry i doskonałe ćwiczenie na zręczność. Wartość emocjonalna dla dziecka pionka, który samo dzielnie wycinało jest ogromna. Sama gra takim pionkiem i kostką to jeszcze większa przyjemność.

         Oczywiście dodajemy do naszych eko gier również regularne, drewniane kostki i pionki.

         A więc moi drodzy nożyczki w dłoń i do dzieła. CIACH, CIACH…

Nasze gry planszowe są dodatkowo całkowicie w 100 % ekologiczne.
> Zobacz jak nasze gry planszowe są ekologiczne.

Zobacz przykładowe eko pionki do wycięcia. ilustracja eko kalendarz

> Allegro
znak graficzny logo kumamgre.pl