PUBLIKACJE EDUKACYJNE DLA DZIECI

         Zadbajmy wspólnie o dobro i bezpieczeństwo naszych dzieci.
Książeczka z łamigłówkami, zagadkami, grami, quizami, rebusami to świetny pomysł na promocje marki, produktów, usług przez zabawę i edukację wśród najmłodszych. Eduksiążeczka może zawierać bajki do czytania z ekologicznym morałem, komiks edukacyjny i wiele dodatkowych atrakcji.
Publikacje edukacyjną można wzbogacić o różne super dodatki np. w formie naklejek, gier edukacyjnych (planszowych lub memory), gadżetów etc.

         Każdy rodzic, członek rodziny bardzo chętnie sięgnie po rozrywkę dla dziecka, która dodatkowo uczy i promuje bezpieczeństwo, dobre zachowania i nawyki. Zadowolone dziecko to zadowolony rodzic - a w ten sposób łatwo trafić przez dziecko również do rodziców i opiekunów. Każde dziecko kiedyś dorośnie i „wyjdzie w świat” mając zakodowane pozytywne emocje związane z konkretną marką i stając się jej stałym klientem. Dlatego warto inwestować już w najmłodsze pokolenia.

         Zgodnie z hasłem - „Zmieniajmy świat po jednym dziecku na raz” – zadbajmy wspólnie o dobre i właściwe postawy już u najmłodszych, które zaowocują w lepszym światem w przyszłości.

Przykład edukacyjnej gry planszowej dla dzieci do publikacji o życiu i cyklu rozwojowym motyli.

edukacyjna gra planszowa dla dzieci o motylach

         Zamów super edukacyjną publikacje dla dzieci już teraz.

> Kontakt
znak graficzny logo kumamgre.pl