12 luty 2018, autor: mgr inż. Krzysztof Czachura

Dlaczego Nasze gry są takie wyjątkowe?

GRY, DZIECI, NAUKA, EDUKACJA, ZABAWA

         Tak, wiem… już sam tytuł wygląda jak marketingowa paplanina, ale to wszystko co tu jest napisane to szczera prawda.
Naprawdę. :)

         Po pierwsze gry od kumamgre.pl są absolutnie unikalne i jedyne w swoim rodzaju.
Gry planszowe jakie oferujemy są to całkowicie autorskie projekty.
Tworzymy gry pod okiem specjalistów, profesjonalnych projektantów i artystów.
         Nasze gry mają ręcznie malowane ilustracje a ich jakość zarówno wykonania jak i projektowania jest na najwyższym poziomie – co z resztą widać nawet na pierwszy rzut oka.

         Dobra grywalność i atrakcyjność naszych gier wynika z faktu, że są one dobrze policzone i przemyślane.
Mało kto wie ale, żeby zrobić dobrą grę trzeba trochę pobawić się w matematyka i pogłówkować. Odpowiednie narzędzia matematyczne i statystyczne, z których korzystamy sprawiają, że Nasze gry są bardzo przyjazne i zrozumiałe nawet dla najmłodszych dzieci.

         Idea Naszych gier jest taka, że nawet jeśli akurat nie mamy instrukcji do gry, można w grę zgrać pomocując się ikonami, ilustracjami i przypisami z pól gry.
Oczywiście zawsze dołączamy dodatkową instrukcję zapasową – tak na wszelki wypadek. :)
         Nasze gry planszowe przechodzą szereg testów zanim trafią w ręce graczy i użytkowników. Oczywiście na początku gamy w gry planszowe razem z naszymi dziećmi i przyjaciółmi. Sprawia nam to ogromną frajdę.

         Następnie gry przechodzą szersze testy użytkowności z zaprzyjaźnionymi szkołami i przedszkolami. Bardzo ważne jest dla Nas zdanie dzieci. W końcu większość naszych gier edukacyjnych i integracyjnych skierowana jest właśnie do dzieciaków.

         Jeśli chodzi o gry planszowe wielkiego formatu XXL to właściwie jesteśmy pionierami, tworzącymi rynek w Polsce. Gry wielkoformatowe projektujemy zgodnie z ideą, żeby dzieci mogły po nich skakać, ćwiczyć i bawić się. Dziecko wciela się w postać pionka. Może przebierać się w różne stroje i maski. To fantastyczna zabawa i jednocześnie efektywna nauka dla dzieciaków. Gry wielkoformatowe to także świetne narzędzie edukacyjne i reklamowe dla firm i instytucji na wydarzenia i spotkania z dziećmi .

         Nasze gry i szereg materiałów do gier są cały czas aktualizowane. Oferta gier edukacyjnych i integracyjnych cały czas rośnie i poszerzana jest o nowe atrakcyjne pozycje.

Niedługo nawet planujemy wydać pierwszą wielkoformatową grę integracyjną dla dorosłych.
„Będzie się działo… będzie zabawa...” :)

> Zobacz jakie gry planujemy wydać na ten rok.

         A więc, nie pozostaje nic innego jak zakasać rękawy, rzucić kością i zacząć cieszyć się grą oraz towarzystwem dzieci i przyjaciół.

         Zobacz Naszą ofertę gier.

> Oferta
znak graficzny logo kumamgre.pl