KONTAKT

  Moje konto

  +48 501 602 700

  • No products in the cart.
  Dzieci grające w planszówkę KumamGre.pl

  Lidka Kitka

  Tester Gier

  “Tester Gier”

  Nasz mały tester gier i pomocnik na strefach.
  Gimnastyczka , która ma więcej energii niż cała kolonia dzieci. Rozgadana, pozytywna i pełna zapału do grania i ćwiczeń. Pomaga młodszym dzieciom grać i pokazuje jak się skacze po grach oraz tłumaczy zasady gry.
  Jak ją poprosisz pokaże Ci każdy rodzaj szpagatu albo opowie dowcip. Tylko uważaj, żeby nie popłakać się ze śmiechu.

  Position: Tester Gier

  Contact

  Email: biuro@kumamgre.pl

  Phone: +48 791 000 123

  Lidka Kitka - KumamGre.pl

  Gigantyczne gry wielkiego formatu XXL to SUPER NOWOŚĆ!
  Dzieci uczą i bawią się skacząc po wielkich grach jak żabka, wcielając się w postać pionków Możemy skakać, biegać, ćwiczyć na gigantycznej planszy. Gry wielkoformatowe to fantastyczna, edukacyjna i integracyjna zabawa i ruch dla dzieciaków.

  Gry super wielkiego formatu to doskonałe narzędzie edukacyjne i ciekawa atrakcja na różnego rodzaju spotkaniach i prelekcjach z dziećmi i młodzieżą. Wielkoformatowe edugry idealnie nadają się do przedszkola szkoły, na eventy, wydarzenia, festyny, zabawy z najmłodszymi.
  edukacyjna gra planszowa XXL dla dzieci – Dzieci bezpieczne na drodze

  Gry planszowe to także doskonałe narzędzie edukacyjno prewencyjne do promocji i wzmacniania pozytywnego wizerunku: dla firm, instytucji, urzędów i różnego rodzaju służb państwowych takich jak np. Straż Miejska czy Policja.

  Gry uczą i utrwalają proekologiczne postawy, właściwe, bezpieczne zachowania, dobre praktyki i nawyki w życiu codziennym. Wszystko poprzez super zabawę i tak potrzebną aktywność ruchową dzieci.
  Uniwersalne gry wielkiego formatu świetnie sprawdzają się w każdych warunkach lokalowych i plenerowych.