Pobierz logotypy KumamGre

Moje konto

+48 501 602 700

  /  GRY WIELKOFORMATOWE

GRY WIELKOFORMATOWE

Super wielkie edukacyjne gry planszowe, po których można skakać.
Nasza perełka – gra XXL ma szerokie zastosowanie na różnego rodzaju spotkaniach oraz prelekcjach z udziałem dzieci i młodzieży.
Giga gry są wspaniałą atrakcją i niespodzianką dla dzieci.
Gra XXL doskonale sprawdza się w przedszkolach, szkołach, na imprezach, eventach i wydarzeniach z udziałem najmłodszych.

W KumamGre robimy największe gry w Polsce!

Gigantyczne, integracyjne gry wielkiego formatu XXL to SUPER NOWOŚĆ!
Dzieci uczą i bawią się skacząc po wielkich grach jak żabka, wcielając się w postać pionków.

Możemy skakać, biegać, ćwiczyć na gigantycznej planszy. Gry wielkoformatowe to fantastyczna, edukacyjna i integracyjna zabawa i ruch dla dzieciaków.

Gry super wielkiego formatu to doskonałe narzędzie edukacyjne i ciekawa atrakcja na różnego rodzaju spotkaniach i prelekcjach z dziećmi i młodzieżą. Wielkoformatowe edugry idealnie nadają się do przedszkola szkoły, na eventy, wydarzenia, festyny, zabawy z najmłodszymi.

Wielki Format - KumamGre.pl

Gry planszowe to także doskonałe narzędzie edukacyjno prewencyjne do promocji i wzmacniania pozytywnego wizerunku: dla firm, instytucji, urzędów i różnego rodzaju służb państwowych takich jak np. Straż Miejska czy Policja.

Gry uczą i utrwalają proekologiczne postawy, właściwe i bezpieczne zachowania, dobre praktyki i nawyki w życiu codziennym. Wszystko poprzez super zabawę i tak potrzebną aktywność ruchową dzieci.
Uniwersalne gry wielkiego formatu świetnie sprawdzają się w każdych warunkach lokalowych oraz jako gry plenerowe.

Edukacyjne gry dla dzieci od KumamGre to nauka przez ruch i zabawę.

Zobacz produkty: