Pobierz logotypy KumamGre

Moje konto

+48 501 602 700

  /  GRY WIELKOFORMATOWE

GRY WIELKOFORMATOWE

Super wielkie edukacyjne gry planszowe, po których można skakać i biegać.
Nasza perełka – gra XXL ma szerokie zastosowanie na różnego rodzaju spotkaniach oraz prelekcjach z udziałem dzieci i młodzieży. Jest wspaniałą atrakcją i niespodzianką. Gra XXL doskonale sprawdza się w przedszkolach, szkołach, na imprezach, eventach i wydarzeniach z udziałem najmłodszych.

Gigantyczne gry wielkiego formatu XXL to SUPER NOWOŚĆ!
Dzieci uczą i bawią się skacząc po wielkich grach jak żabka, wcielając się w postać pionków Możemy skakać, biegać, ćwiczyć na gigantycznej planszy. Gry wielkoformatowe to fantastyczna, edukacyjna i integracyjna zabawa i ruch dla dzieciaków.

Gry super wielkiego formatu to doskonałe narzędzie edukacyjne i ciekawa atrakcja na różnego rodzaju spotkaniach i prelekcjach z dziećmi i młodzieżą. Wielkoformatowe edugry idealnie nadają się do przedszkola szkoły, na eventy, wydarzenia, festyny, zabawy z najmłodszymi.

 

Wielki Format - KumamGre.pl

 

Gry planszowe to także doskonałe narzędzie edukacyjno prewencyjne do promocji i wzmacniania pozytywnego wizerunku: dla firm, instytucji, urzędów i różnego rodzaju służb państwowych takich jak np. Straż Miejska czy Policja.

Gry uczą i utrwalają proekologiczne postawy, właściwe, bezpieczne zachowania, dobre praktyki i nawyki w życiu codziennym. Wszystko poprzez super zabawę i tak potrzebną aktywność ruchową dzieci.
Uniwersalne gry wielkiego formatu świetnie sprawdzają się w każdych warunkach lokalowych i plenerowych.

Zobacz produkty:

2 829,00 3 383,00 
Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.