Pobierz logotypy KumamGre

Moje konto

+48 501 602 700

  /  GRY KOPERTOWE ULOTKOWE

GRY KOPERTOWE ULOTKOWE

Świetny pomysł na efektywną reklamę i promocję.
Gra planszowa w formie składanej ulotki.
Wewnątrz ulotki znajduje się tematyczna gra edukacyjna, na zewnętrznej stronie treść reklamowa lub informacyjna.
Zapadająca w pamięć, skuteczna akcja reklamowa na masową skalę? Nie czekaj! Zamów już teraz oryginalną ulotkę reklamową!

A gdyby tak zamienić zwykłe, nudne, opatrzone już ulotki w coś oryginalnego, zupełnie nowego i wyjątkowego. Doskonałym pomysłem na super ulotkę reklamową jest gra planszowa.
Gra może przybrać charakter edukacyjny lub informacyjno – reklamowy.

Gra w formie ulotki, czy folderu to także świetny pomysł na tani upominek, prezent firmowy dla klientów i pracowników. Ulotki można hurtowo drukować w dużych nakładach, niskim kosztem, co jest wielką zaletą.

Z jednej strony mamy ulotkę z treścią reklamową i kontaktem a wewnątrz atrakcyjną grę planszową, która sprawi użytkownikowi wiele radości. Wystarczy kość i coś co posłuży za pionki, choćby nawet kamyczek, czy zakrętka od butelki i można zagrać. Albo jeszcze lepiej – kość i pionki mogą być wytrymowane w ulotce tak, że można je wypchnąć placem. Instrukcja do gry jest rozpisana na planszy a kość oraz pionki składamy i mamy wszystko do gry.

Dzięki grze planszowej znajdującej się w środku, ulotka spełni swoje cele marketingowe, ponieważ użytkownik chętniej ją zachowa i zaznajomi się z jej treścią.

 

Gra ulotkowa - KumamGre.pl

Zobacz produkty: