Pobierz logotypy KumamGre

Moje konto

+48 501 602 700

  /  BIZNES   /  EKOpaczki Świąteczne dla dzieci
EkoPAczki świąteczne dla dzieci - KumamGre.pl

EKOpaczki Świąteczne dla dzieci

 

 

Cześć!
Mamy pytanie, a raczej kilka.
Jesteś dyrektorem firmy, placówki szkolnej lub przedszkolnej? A może jesteś prezesem korporacji? A może jednak jesteś właścicielem większego lub mniejszego przedsiębiorstwa czy działalności? Wciąż nie zgadałam? W takim razie próbuję dalej i zapytam czy pracujesz w dziale hr? Jesteś managerem? To może jesteś odpowiedzialny za imprezy firmowe? Ok, to jesteś pracownikiem, który ma pomysł na paczki prezentowe na okoliczność organizowaną w Twoim miejscu pracy, bądź w przedszkolu lub szkole, do której uczęszcza Twoje dziecko lub dziecko znajomych? Sporo tego, a wciąż nie mam pewności czy udało mi się zgadnąć kim jesteś. Przyznam, że nie bez powodu ten niezbyt krótki, a długi sznurek pytań, który ma na celu zasugerować Ci o czym zaraz będziesz czytał, a będziesz czytał o Eko Paczkach od firmy KumamGre. Miało to na celu zobrazować Ci, że taka paczka nie ogranicza jednej działalności, a pokazuję Ci ogromny wachlarz możliwości.

EkoPAczki świąteczne dla dzieci - KumamGre.pl
Prezenty, upominki, święta, okazje, a do tego Ci młodsi – dzieci. Przychodzi moment i to nie jeden w ciągu roku, kiedy zaczynamy głowić się jak celebrować daną okazję. Czy to święto związane z dniem dziecka, a może dzień przedszkolaka czy ucznia, mikołajki lub Boże Narodzenie szukamy czegoś co zaskoczy i doprawi o uśmiech twarze naszych małych podopiecznych. Wraz z czasem i trendami na świecie wiele się zmienia. Jak nadążyć? My wam podpowiemy, bo znamy się na trendzie i ważnym kierunkiem w kwestii dbania o naszą planetę czyli POSTAWY EKO. Mam na myśli nic innego jak produkty w zgodzie z naturą, które pozwalają naszej Ziemi oddychać. To da się zrobić, a my robimy to dobrze – robimy Eko paczki. Doskonałe na każdą okazję, którą celebrujemy z dziećmi. KumamGre daje rozwiązanie dla firm, korporacji, przedszkoli, szkół, instytucji, organizacji, gmin czy powiatów i jest tego mnóstwo, tak naprawdę jest to dla wszystkich, którzy od prywatnego wydarzenia, przez działania lub biznes pamiętają o młodszych. Nie jest tajemnicą, iż miłym gestem jest pamięć o pracownikach i ważnych datach w naszych kalendarzach, co daje okazję do wręczenia podarku. Jest to również poniekąd standard w obecnych czasach. Jako firma eko, dla dzieci, dla biznesu z dumą proponujemy rozwiązanie na te niejedną okazję i chyba wiesz już, że powinieneś z tego skorzystać.

 

EkoPAczki świąteczne dla dzieci - KumamGre.pl

Eko paczki to zestaw produktów od KumamGre jak i produktów tworzonych we współpracy z innymi przyjaznymi planecie firmami. Szeroki wybór nie tylko ekologicznych produktów i zabawek, ale również edukacyjnych zgodnie z zamysłem i działaniem firmy. Przygotowaliśmy niejeden zestaw, który usatysfakcjonuje młodych. Od zestawu, w którym znajdziesz opowiadanki i grę planszową, przez ten sam zestaw powiększony o książkę lub komiks, bądź większy nieco zestaw, w którym dziecko znajdzie wszystko co eko i wszystko co uczy – opowiadanki, planszówka, komiks autorstwa KumamGre, książkę, czy drewniane klocki. Jest tego sporo – mocny zastrzyk tego co ważne.

 

 

Idealny prezent – dlaczego? Wszystko z eko materiałów, które nie ingerują w negatywny sposób w środowisko, a wręcz przeciwnie. W dodatku wszystko edukuje i uczy dobrych nawyków i postaw. Dajemy nie tylko atrakcyjny prezent w fizycznej formie, dajemy też prezent, który zostaje na zawszę czyli wiedzę. To procentuje na dużą skalę, ponieważ uczy i wyrabia dobre działanie na lata. Kształtuje świadomość wyborów, tych przyjaznych dla natury i tych, które jednak nam szkodzą. Kładziemy duży nacisk na ekologię i edukację, ale powiedzmy sobie wprost – jeśli szukasz paczek i zestawów dla dzieci, które po prostu ucieszą to my te poszukiwania szybko pomożemy zakończyć. Jeśli jesteś firmą, która wspiera akcje związane z dziećmi, a w dodatku chcesz, aby zapamiętano ją właśnie z takiej okazji, umieścisz swoje logo – tak wprowadzam Cię tutaj na pomysł obrandowania paczek i produktów w zestawie dodatkowo Twoim logo, które potem wręczysz dzieciom pracowników. Będziesz fajnym, miłym i zaangażowanym szefem i tak Cię zapamiętają. To daje Ci niebanalnie przyjazną atmosferę w Twojej firmie i zgarniasz niejeden uśmiech. Forma, którą możesz i chcesz, ale nie musisz, aczkolwiek skoro chcesz to jest miłe, a ludzie to doceniają. I tym razem nie dajesz, bo musisz np kosz z czekoladkami i pluszakiem czy firmowym kubkiem, bo takich upominków już było na pęczki. Bądź inny, zaskocz. Podaruj coś innego, podaruj coś wartościowego, a podarujesz dużo radości. Paczka od KumamGre nie jest kolejnym do odhaczenia giftem. Na pewno żaden Twój pracownik i jego dziecko nie spodziewa się tego co tam będzie. Dzieci lubią słowo WOW i niech tym razem powiedzą je głośno, kierując wzrok na tego, kto za to odpowiada (na Ciebie), po czym uraczą miłym spojrzeniem. Jak wtedy się czujesz? Nie musisz odpowiadać, wiemy jak jest – przyjemnie!

 

EkoPAczki świąteczne dla dzieci - KumamGre.plTy wybierasz produkty i ilość paczek, a my pakujemy i wysyłamy. To samo musisz zrobić przy czekoladkach i skarpetkach, a i przy kubkach… Ok, skarpety się zużywają, więc na pewno nowe się przydadzą. O, ale znów ten sam kubek, który w tym roku oddadzą cioci, bo babcia już taki ma, a w domu w szafce leżą trzy, a czwarty trzyma w ryzach długopisy. Ah, są jeszcze pluszaki, ale przecież w domu jest już ten ulubiony.. Daj coś co nie pójdzie w kąt, daj coś co zostanie na zawsze.

 

 

 

 

Dobrze, wszystko już wiesz, ale zbierzmy to w krótszą całość..

 

KumamGre robi Eko Paczki na różne okazje. Te paczki to wszystko czego dzieci Twoich pracowników i Twoje dzieci potrzebują – trochę zabawy i trochę edukacji. Prezenty są ekologiczne, innych nie robimy! Zestawy są różne więc możesz wybrać mniejsze, większe – zależy od budżetu. Tylko podpowiem Ci, cenowo na te czekoladki, kubki i skarpetki wydasz podobną kwotę, a prezent raczej już tego młodego nie ucieszy – wybacz, taka prawda. Te paczki dają Ci możliwość umieszczenia logo Twojego lub Twojej firmy i niech wszyscy widzą jakie akcje wspierasz i niech pomyślą sobie “ale fajny szef”! Budujesz autorytet w oczach pracowników i ich dzieci, ba robisz bardzo miły gest, to ważne. Wybierz, a my spakujemy i dostarczymy, krótka piłka. Impreza w firmie, paczki zostają rozdane, wszyscy się cieszą, Ty w dodatku masz dobry uczynek na koncie, bo podarowałeś temu i tamtemu młodemu zabawę i naukę. A i planeta jeszcze po cichu Ci podziękuje. Z czasem 1,2, 100000 dziecko nauczy się dbać o środowisko, więc Ty będziesz zdrowszy. Nie widzę tutaj żadnych minusów, Ty chyba też widzisz same plusy? To wszystko po to, abyś wiedział, że…

 

Zapraszamy Cię do sklepu KumamGre!
Mamy nadzieję, że pomogliśmy i życzymy miłej imprezy w Twojej firmowej!

EkoPAczki świąteczne dla dzieci - KumamGre.pl

 

Zasady komentowania na stronie Administratora, KUMAMGRE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Michałowicach (32-091) przy ul. Legionowej 11 w KRS: 0000861918, REGON: 387113320, NIP: 5130267796 zostały wskazane w Polityce prywatności.
Przeczytaj zanim skomentujesz.


Napisz komentarz