Pobierz logotypy KumamGre

Moje konto

+48 501 602 700

  /  BIZNES   /  GRY DLA BIZNESU
Gry dla biznesu - KumamGre.pl

GRY DLA BIZNESU

Kto powiedział, że w biznesie są sztywniaki?

Wręcz przeciwnie!  W biznesie to się dopiero dzieje!

 

Bo biznes to gra – gra w zarabianie pieniędzy. To z kolei umiejętności i nawyki, których można się nauczyć, jak wszystkiego innego.

Potwierdzi to każdy coach, czy trener personalny.

Z resztą dobry przedsiębiorca nieustannie uczy się i rozwija.

 

KumamGre tworzy i realizuje projekty gier i komiksów skierowane dla biznesu i marketingu.

 

Jest ogromne pole do zastosowania gier edukacyjnych i rozwojowych w biznesie.

Gry mogą przyjąć różne zastosowania. Mogą służyć jako narzędzi marketingowe, czy nośnik reklamowy. Gry mogą pełnić rolę wdrożeniową dla nowych pracowników lub jako pomoc w rekrutacji dla działu HR.

 

Gry dla biznesu i firm najczęściej przybierają wymiar edukacyjny, rozwojowy lub zwyczajnie informacyjny.

Mogą komunikować wartości i filozofię firmy. Budować poczucie przynależności, a także integrować zespół i pracowników. Gry planszowe jako narzędzie do integracji to bardzo dobry i sprawdzony sposób na naukę i rozrywkę.

Nie zapominajmy o imprezach.

Firmówki to świetny czas na rozrywkę, na wspólne gry i zabawy, które zacieśniają więzy.

 

Mamy już na swoim koncie ogromną ilość komiksów i ilustracji, które wykorzystywane są przez biznes.

Realizowaliśmy projekty dla Amazon, Żabki, Mrówki.

Zrobiliśmy też kilka bardzo ciekawych projektów gier dla biznesu i dorosłych.

 

Naszym szlagierem jest gra „DZIECI BEZPIECZNE NA DRODZE”, którą bardzo lubią firmy związane z motoryzacją i transportem. Z jednej strony mamy grę edukacyjną, którą można branding’owć, a z drugiej rewers gry, który może służyć za reklamę, dane kontaktowe, albo miejsce na instrukcje.

Taka gra może służyć jako reklama, oryginalna ulotka albo gift firmowy.

 

Doskonałym narzędziem są kostki firmowe z logo i zadaniami. Można z nich robić gry albo kostki z zadaniami do wykonania. Mamy całą serię gier > OPOWIADANKI, którą można adaptować lub rozwijać na gry biznesowe, językowe i rozwojowe.

 

KumamGre dla przykładu ma kostki z naszym bohaterem marki Frogisławem Kumatym oraz ćwiczeniami i pytaniami dla  dzieci. To nasz kostka wizytówka. Rozdajemy je jako gifty i prezenty.

 

Paczki firmowe dla pracowników  ich rodzin lub dzieci np. na święta to też świetny pomysł na wykorzystanie gier tematycznych.

 

Gry dla biznesu realizujemy na specjalne zamówienie.

Są to mocno spersonalizowane produkty dostosowane do potrzeb i wymogów konkretnej firmy, działalności, celów i grupy odbiorczej gry. Oczywiście zawsze można skorzystać z powodzeniem gier w naszym asortymencie.

 

Chcesz sprawić pracownikom oryginalny prezent, który w pozytywny sposób wpłynie na ich postawę w pracy lub zwiększy efektywność? Masz pomysł na grę. Podziel się nim z nami, a my możemy zrobić dla Ciebie grę.

 

Gry dla biznesu - KumamGre.pl

Zasady komentowania na stronie Administratora, KUMAMGRE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Michałowicach (32-091) przy ul. Legionowej 11 w KRS: 0000861918, REGON: 387113320, NIP: 5130267796 zostały wskazane w Polityce prywatności.
Przeczytaj zanim skomentujesz.


Napisz komentarz