Pobierz logotypy KumamGre

Moje konto

+48 501 602 700

  /  DZIECI   /  Seria gier edukacyjnych dla dzieci – EKOMANIA
Ekomania - KumamGre.pl

Seria gier edukacyjnych dla dzieci – EKOMANIA

Dlaczego powstała seria edukacyjnych gier dla dzieci EKOMANIA?

Nie zatrzymamy czasu ani postępu technologicznego. Za to możemy nauczyć siebie i nasze dzieci żyć w zgodzie z naturą i dbać o otaczające nas środowisko. Jeśli tego nie zrobimy, to całe dobrodziejstwo i różnorodność przyrody przepadnie a my wraz z nim.

Może to zabrzmieć trochę jak manifest.

Jak zmieniać świat?
„Po jednym dziecku na raz.„

 

Jeśli chcemy aby nasze dzieci mogły cieszyć się przyrodą i korzystać z dobrodziejstw i różnorodności natury musimy je nauczyć odpowiedniej postawy proekologicznej. To są łatwe rzeczy. Dzieci „łapią” je w mig. Umiejętne oszczędzanie wody i energii, segregacja śmieci, kilka ekologicznych nawyków i świadomość; po co to robimy w zupełności wystarczy. To są takie same zachowania, umiejętność i dobre nawyki jak wszystko inne czego dzieci uczy się od najmłodszych lat. Dlatego zadbajmy o to już teraz – RAZEM. Żeby nasze pociechy wyrosy na dojrzałych, odpowiedzialnych ludzi, nauczmy ich dbania o otaczający nas świat.

A czy może być wspanialsza nauka niż radosna zabawa przez ruch i śmiech w przyjaznej atmosferze? Stąd zrodziła się idea, aby zaszczepić już u najmłodszych dzieci postawę ekologiczną i dobre nawyki. Dzieci kochają przyrodę. To my rodzicie i opiekunowie jesteśmy odpowiedzialni za to, żeby dzieci wyrosły na dorosłych, odpowiedzialnych ludzi, którzy przekażą własnym wzorem, właściwą postawę i cenną wiedzę na kolejne pokolenia. Już zwykłe nie zaśmiecanie otaczającego nas świata to ogromny krok w przód dla natury i środowiska w jakim żyjemy.

Gry z edukacyjnej serii EKOMANIA powstały z silnej potrzeby serca i miłości do przyrody.
To jeden z wielu małych kroczków, żeby nasz świat stał się lepszym, przyjaznym miejscem dla wszystkich istot żywych.

 

Jako ludzie mamy prawo do oddychania świeżym powietrzem, niezakłóconego obcowania z naturą, zwierzętami i roślinami. Nasze dzieci i przyszłe wnuki też mają do tego prawo. Zadbajmy więc o to, żeby za te 20, 50, 100, 500 lat mogli wciąż korzystać z przysługujących im praw.

Dzięki grom edukacyjnym z serii EKOMANIA dzieci w łatwy i bardzo atrakcyjny sposób przyswoją wiedzę i właściwe nawyki proekologiczne, które zaowocują na przyszłość i zmienią świat na lepsze miejsce do życia.

 

 

Ekomania Czysta Energia - KumamGre.pl

 

Zasady komentowania na stronie Administratora, KUMAMGRE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Michałowicach (32-091) przy ul. Legionowej 11 w KRS: 0000861918, REGON: 387113320, NIP: 5130267796 zostały wskazane w Polityce prywatności.
Przeczytaj zanim skomentujesz.


Napisz komentarz