Pobierz logotypy KumamGre

Moje konto

+48 501 602 700

  /  BEZPIECZEŃSTWO   /  Seria gier edukacyjnyc DZIECI BEZPIECZNE
Dzieci bezpieczne - KumamGre.pl

Seria gier edukacyjnyc DZIECI BEZPIECZNE

Dlaczego powstała seria edukacyjnych gier dla DZIECI BEZPIECZNE?

Oto dewiza, która przyświeca grom z serii DZIECI BEPIECZNE:

Nikt nie zadba o Twoje bezpieczeństwo lepiej niż Ty sam.

 

Każdy rodzić marzy o tym, aby jego dzieci wyrosły na samodzielnych, odpowiedzialnych ludzi, który poradzą sobie w życiu i będą potrafili sami o siebie zadbać. Potrzeba bezpieczeństwa to jedna z najważniejszych potrzeb jakie realizują w życiu wszyscy ludzie a także zwierzęta.

Najważniejszy powód powstania serii gier DZIECI BEZPIECZNE to oczywiście zapewnienie dzieciom odpowiedniej świadomości, wiedzy i dobrych nawyków, które będą chronić dzieci w codziennym życiu. Czy to na drodze, na rowerze, przechodząc przez pasy, czy na wakacjach nad wodą dzieci będą bezpieczne.

Jeśli chcemy aby nasze dzieci mogły same chodzić do szkoły, przechodzić przez ulicę, pojechać na wycieczkę rowerową czy rolki to musimy je nauczyć jak zadbać o swoje bezpieczeństwo, odpowiednio się przygotować. Dzieci muszą wiedzieć gdzie w życiu codziennym istnieją realne zagrożenia i jak ich unikać.

A czy może być wspanialsza nauka niż radosna zabawa przez ruch i śmiech w przyjaznej atmosferze?
Gry z serii DZIECI BEPIECZENE to prawdziwa frajda dla dzieci z ogromną korzyścią edukacyjną i rozwojową. Najlepsze jest to, że uczą się także dzieci, które nie biorą udziału w aktualnej rozgrywce. Wystarczy, że dzieciaki kibicują, słuchają, patrzą a w wiedza przychodzi sama.

Gry uczą bardzo ważnych umiejętność, dobrych nawyków, właściwych zachowań, które są przydatne dosłownie codziennie. Uczmy dzieci jak zadbać o swoje bezpieczeństwo już od najmłodszych lat. To my rodzicie i opiekunowie jesteśmy odpowiedzialni za to, żeby dzieci nauczyć dbać o siebie i pokazać im zagrożenia oraz potencjalnie niebezpieczne sytuacje w życiu codziennym. Zadbajmy o bezpieczeństwo naszych pociech to już teraz.

Gry z edukacyjnej serii DZIECI BEZPIECZNE powstały, żeby nauczyć dzieci jak unikać zagrożeń i zadbać o swoje bezpieczeństwo w codziennych sytuacjach: na ulicy, na psach, nad wodą, na rowerze. To jeden z wielu małych kroczków do prawdziwej samodzielności.

 

Dzięki grom edukacyjnym z serii BEZPIECZNI dzieci w łatwy i bardzo atrakcyjny sposób przyswoją wiedzę i właściwe nawyki na drodze, nad wodą, w ruchu, miejskim, pieszym i rowerowym.

Zasady komentowania na stronie Administratora, KUMAMGRE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Michałowicach (32-091) przy ul. Legionowej 11 w KRS: 0000861918, REGON: 387113320, NIP: 5130267796 zostały wskazane w Polityce prywatności.
Przeczytaj zanim skomentujesz.


Napisz komentarz