Pobierz logotypy KumamGre

Moje konto

+48 501 602 700

  /  EDUKACJA   /  PROTOTYP GRY W OPOWIADANKI
Opowiadanki - KumamGre.pl

PROTOTYP GRY W OPOWIADANKI

Zanim jakąkolwiek grę znaczenie się produkować trzeba ją najpierw oczywiście policzyć i sprawdzić grywalność.

Wile osób pyta nas jak my tworzymy nasze gry. No to zobaczcie na podstawie OPOWIADANEK jak taka gra powstaje od zera.

Przedstawiamy Wam bardzo kreatywny prototyp gry OPOWIADANKI.

Pierwszy zawsze jest pomysł i dyskusja na jego temat.
Czasami burza mózgów jest bardzo burzliwa ale zawsze życzliwa. 🙂 Potem wywiad środowiskowy czy są takie gry, i czy zrobimy lepszą albo mamy na nią jakiś nowy kreatywny pomysł, który wszystko zmienia.

Stąd chcemy się pochwalić naszą nową grą, którą aktualnie testujemy i sprawdzamy. A przyznam, że wykonanie prototypu OPOWIADANEK to była niezła zabawa i masa ciekawej pracy kreatywnej.
Zanim wypuści się kostki gry do stemplowania z odpowiednimi rysunkami czy piktogramami trzeba kostki najpierw odpowiednio zaprojektować i zaplanować. Polega to na tym, że wydrukowaliśmy ponad 200 małych piktogramów, które następnie trzeba było wyciąć z eko naklejek i przykleić dokładnie i skrupulatnie do kostek. Moc wycinania i moc zabawy.

Oczywiście wcześniej grafiki na kości być odpowiedni zaprojektowane. Grafiki muszą spełniać szereg, rygorystycznych warunków specyfikacji technicznej jak wymiary, odpowiedni dobór barw czy fakt, że sama grafika musi być całkowicie wektorowa i mieścić się na odpinanej siatce szablonu.
Za to odpowiada nasz ilustrator i dział graficzny, który pracuje nada naszymi grami w pocie czoła.

Potem oczywiście graliśmy całymi dniami razem z naszymi dziećmi i rodzinami, żeby sprawdzić czy gra jest fajna i grywalna. Sprawdzaliśmy jakie warianty grafiki i kostek są najfajniejsze do grania i opowiadania.

I wiece co?
Nie możemy przestać grać w OPOWIADANKI!
Gramy i gramy w kółko. A dobre historie się nie kończą.

A jak sami wiedziecie na zdjęciach toner z wydruków powoli znika od grania z naszych prototypowych kostek. A same kości przeszły już wiele rozgrywek i opowiedziały nam masę dobrych historii.

Już niedługo wielka premiera naszych autorskich OPOWIADANEK.
Będzie z tego kilka naprawdę bardzo fajnych gier, które sprawią Wam wiele radości.
Gra w OPOWIDANKI to doskonała gimnastyka dla mózgu i języka.

 

Opowiadanki - KumamGre.pl Opowiadanki - KumamGre.pl

Zasady komentowania na stronie Administratora, KUMAMGRE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Michałowicach (32-091) przy ul. Legionowej 11 w KRS: 0000861918, REGON: 387113320, NIP: 5130267796 zostały wskazane w Polityce prywatności.
Przeczytaj zanim skomentujesz.


Napisz komentarz