Pobierz logotypy KumamGre

Moje konto

+48 501 602 700

  /  DZIECI   /  JAK JEST NASZA MISJA?

JAK JEST NASZA MISJA?

Każda firma powinna mieć jakiś cel, misję do spełnienia.
Nie mówię tu o generowaniu i maksymalizacji zysków, tylko o wartości dodanej do całego biznesu. Mam na myśli odpowiednią, odpowiedzialną postawę jaką powinni się wykazywać pracodawcy i pracownicy wobec siebie nawzajem, świata , natury.

Chcielibyśmy, abyście poznali naszą misję. Oto misja kumamgre.pl

Marzy nam się, aby wszystkie dzieci miały dostęp do innowacyjnych, ciekawych i zaangażowanych form edukacji i rozwoju.
Marzy nam się, aby w każdej szkole i przedszkolu w Polsce dzieci mogły zagrać w nasze super edukacyjne gry.
Marzy nam się, aby dzieci w ten sposób uczyły się i bawiły przez śmiech, rozrywkę i ruch.
Żeby nudne, żmudne lekcje, zamienić w coś fajnego, pozytywnego, innowacyjnego i bardzo edukacyjnego.

Najważniejsze są 4 sfery życia, które chcemy uczyć i rozwijać u dzieci.

  • bezpieczeństwo dzieci
  • zdrowe i długie życie
  • odpowiedzialna postawa pro ekologiczna wobec natury i życia
  • szczęśliwe i świadome życie

 

Posadziliśmy już ponad 100 drzew. Teraz chcemy posadzić 1000 kolejnych drzewek. Drzewa to tlen, to pokarm dla zwierząt, to schronienie i cień w upalne dni. Chcemy posadzić dużo drzew. Jak najwięcej!

 

Sadzenie drzewek - KumamGre.pl

 

Podobnie również chcemy zamontować na drzewach budki lęgowe dla ptaków oraz domki dla owadów, które robimy wspólnie na eko warsztatach z dziećmi.

Chcemy również powiesić jak najwięcej budek lęgowych dla ptaków i domków dla owadów.
Wiele razy w roku angażujemy się i bierzemy udział, wspieramy inicjatywy, sprzątania lasów i rzek. Czyste lasy i rzeki oraz dobrostan zwierząt to idee i inicjatywy, które są dla nas bardzo ważne.

Chcemy prowadzić odpowiedzialny ekologicznie biznes, który szanuje potrzeby natury, środowiska i innych ludzi. Nie chcemy robić niepotrzebnej nadprodukcji i zapychać magazyny. Dlatego produkujemy gry na konkretne zamówienie w duchu eko, zero waste (bez marnowania).
Jesteśmy dorośli – myślimy, że na fajną grę warto chwileczkę poczekać i jako dojrzali ludzie damy radę to zrobić. W końcu oczekiwanie na coś fajnego to przecież też rodzaj szczęścia.

Stawiamy na produkty i materiały, które wytwarzane są w sposób ekologiczny. Dbanie o środowisko oraz uczenie dzieci i młodzieży właściwych postaw ekologicznych to jedna z naszych najważniejszych misji. Chcemy pozostawić naszym dzieciom nienaruszoną naturę i środowisko, tak aby dzieci naszych dzieci, mogły się cieszyć i w pełni czerpać ze świata i przyrody. Dlatego ekologia jest dla Nas mega ważna.

Druk gier XXL jest ekologiczny: metodą lateksową. Nasze gry planszowe i kostki OPOWIADANKI są całkowicie eko. Produkujemy je wyłącznie z ekologicznych materiałów, z odzysku. Nasze eko gry pakujemy w duchu „zero waste”. Nie używamy foli do pakowania, chyba że z odzysku.

Oczywiście bycie eko to trudna droga, ale jedyna właściwa i odpowiedzialna społecznie wobec naszej planety. Nie zawsze udaje nam się wszystko zrobić w duchu eko, ale cały czas udoskonalamy nasze produkty i szukamy nowych, lepszych eko rozwiązań.

Taka jest nasza misja, obowiązek jako ludzi, firmy, obywateli świata. Chcemy zostawić po sobie świat, naturę, środowisko w lepszym stanie i nauczyć ekologicznej, odpowiedzialnej postawy jak najwięcej dzieci, młodzieży i dorosłych. Chcemy robić eko gry, prowadzić animacje dla dzieci, eventy i pikniki rodzinne a przy tym zrobić jeszcze dużo innych dobrych rzeczy dla ogólnego dobra i poprawy stanu środowiska i natury.

Chcemy dużo dawać, a nie tylko brać. Bo prawdziwa radość i szczęście jest w dawaniu.

Zasady komentowania na stronie Administratora, KUMAMGRE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Michałowicach (32-091) przy ul. Legionowej 11 w KRS: 0000861918, REGON: 387113320, NIP: 5130267796 zostały wskazane w Polityce prywatności.
Przeczytaj zanim skomentujesz.


Napisz komentarz