Pobierz logotypy KumamGre

Moje konto

+48 501 602 700

  /  EDUKACJA   /  EKO KALENDARZ
Kalendarz 2022 - KumamGre.pl

EKO KALENDARZ

Dlaczego powstał eko kalendarz?

Eko kalendarz powstał z potrzeby ducha i serca, żeby pokazać jak w prosty sposób być ekologicznym na co dzień.

Eko kalendarz prezentuje w zabawny i atrakcyjny sposób 12 łatwych do wprowadzenia na co dzień nawyków, które sprawią, że my wszyscy, otaczający nas świat oraz natura skorzystamy na naszej odpowiedzialnej postawie.

Wystarczy wyrobić jeden nawyk na miesiąc, aby być eko, a świat stał się lepszym miejscem. Na początek startujemy z kalendarzem poruszającym nawyki związane promocją proekologicznej postawy. Oczywiście to dopiero początek. W serii eko kalendarzy pojawią się nowe pozycje związane z nawykami o zdrowiu, budowaniu relacji i kulturze osobistej, skierowane do dorosłych i dzieci.

Nasz eko kalendarz jest całkowicie w 100% ekologiczny:

  • Produkujemy z ekologicznych materiałów.
  • Eko kalendarz wyprodukowany jest z ekologicznego papieru i tektury
  • Druk jest ekologiczny.
  • Papier i tektura do eko kalendarzy pochodzi z recyklingu.
  • Nasze eko kalendarze pakujemy w duchu „zero waste” – czyli w wolnym tłumaczeniu „bez marnowania”.
  • Nie używamy foli ani plastiku do pakowania. Unikamy całkowicie używania plastiku.
  • Nie stosujemy zbędnych wypełniaczy.
  • Nie produkujemy zbędnych śmieci.
  • Nasz produkcja ściśle przestrzega zasad i norm recyclingu.
  • Nie robimy nadprodukcji – nie zapychamy na zapas magazynów wyprodukowanymi produktami.

 

Kalendarz 2022 - KumamGre.pl

 

Tempo życia w jakim przyszło nam się poruszać jest dziś zawrotne. Żeby się odnaleźć w natłoku pracy i poukładać nasz grafik obowiązków związanych z pracą i rodziną potrzebujemy do tego małego pomocnika. Najlepszy przyjaciel każdej zajętej osoby to oczywiście kalendarz. Z kalendarzem jest po prostu prościej. Można robić notatki zapisywać spotkania, ważne daty i wydarzenia. Stąd jego rosnąca, a właściwie nie malejąca popularność.

Kalendarz to także wspaniałe narzędzie marketingowe czy edukacyjne. Kalendarz doskonale sprawdza się jako prezent na święta i nowy rok dla rodziny, klientów lub pracowników. Kalendarz zawsze każdy trzyma blisko, w zasięgu wzroku np. na biurku, gdzieś pod ręką, żeby zawsze móc z niego skorzystać.

Podaruj na nowy rok eko kalendarze biurkowe albo naścienne. Wtedy przez cały rok wszyscy będą mieć styczność Twoją firmą, marką, przekazem, który chcesz aby wyszedł w świat. Kalendarz to jeden z najprostszych i najtańszych rozwiązań brandingowych i wizerunkowych jakie można sprezentować dla klientów, własnej firmy, współpracowników.

 

 

Kalendarz 2022 - KumamGre.pl

 

Kalendarz towarzyszy każdemu przez cały rok, spełniając idealnie funkcję nośnika edukacyjnego, na logo, reklamę i budowanie zaufania oraz dobrej relacji. Kalendarz to nie tylko dni i daty. To rewelacyjny nośnik informacji, którą można przekazać w rozmaity graficzny sposób np. jako ilustracje, komiksy, grafiki, zdjęcia a nawet zabawne memy.

Stąd też ogromna popularność kalendarzy tematycznych. Najlepiej kiedy takie kalendarze przyjmują formę edukacyjno-rozrywkową i obrazują pewne problemy, czy nawyki dla ludzi w przystępnej rozrywkowej formie.
Dobrym przykładem są kalendarze life stylowe; o zdrowym życiu, zmianie nawyków, wychowaniu dzieci albo bezpieczeństwie IT w firmie lub budowaniu dobrych relacji międzyludzkich.

Prezenty wszyscy lubią. Zwłaszcza takie, które niosą ze sobą pewną wartość i użytek. Kalendarz do doskonały gift dla każego i forma podziękowania oraz wdzięczności za współpracę. Myślę, że warto się zastanowić jaki kalendarz chciałbyś dać w tym roku i jak bardzo możesz na tym skorzystać w przyszłości. Zapraszamy do korzystania z naszych kalendarzy.
My oczywiście profesjonalnie zaprojektujemy i namalujemy kalendarz dla Ciebie jeśli masz na niego pomysł.

Być eko jest teraz modne. I bardzo dobrze, bo to właściwa droga na przyszłość w zgodzie i poszanowaniu natury oraz środowiska.
Być eko nie jest to łatwa droga, ponieważ wymaga wysiłku, ale jest to jedyna dobra i słuszna droga.

 

Zobacz przykładową ilustrację z eko kalendarza biurkowego.

Kalendarz - KumamGre.pl

 

 

 

Zasady komentowania na stronie Administratora, KUMAMGRE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Michałowicach (32-091) przy ul. Legionowej 11 w KRS: 0000861918, REGON: 387113320, NIP: 5130267796 zostały wskazane w Polityce prywatności.
Przeczytaj zanim skomentujesz.


Napisz komentarz