Pobierz logotypy KumamGre

Moje konto

+48 501 602 700

  /  DZIECI   /  Dlaczego Nasze gry są takie wyjątkowe?
Planszówka - KumamGre.pl

Dlaczego Nasze gry są takie wyjątkowe?

Tak, wiem… już sam tytuł wygląda jak marketingowa paplanina, ale to wszystko co tu jest napisane to szczera prawda.
Naprawdę. 🙂

 

Po pierwsze gry od kumamgre.pl są absolutnie unikalne i jedyne w swoim rodzaju.
Gry planszowe jakie oferujemy są to całkowicie autorskie projekty.
Tworzymy gry pod okiem specjalistów, profesjonalnych projektantów i artystów.
Nasze gry mają ręcznie malowane ilustracje a ich jakość zarówno wykonania jak i projektowania jest na najwyższym poziomie – co z resztą widać nawet na pierwszy rzut oka.

Dobra grywalność i atrakcyjność naszych gier wynika z faktu, że są one dobrze policzone i przemyślane.
Mało kto wie ale, żeby zrobić dobrą grę trzeba trochę pobawić się w matematyka i pogłówkować. Odpowiednie narzędzia matematyczne i statystyczne, z których korzystamy sprawiają, że Nasze gry są bardzo przyjazne i zrozumiałe nawet dla najmłodszych dzieci.

Idea Naszych gier jest taka, że nawet jeśli akurat nie mamy instrukcji do gry, można w grę zgrać pomocując się ikonami, ilustracjami i przypisami z pól gry.
Oczywiście zawsze dołączamy dodatkową instrukcję zapasową – tak na wszelki wypadek. 🙂
Nasze gry planszowe przechodzą szereg testów zanim trafią w ręce graczy i użytkowników. Oczywiście na początku gamy w gry planszowe razem z naszymi dziećmi i przyjaciółmi. Sprawia nam to ogromną frajdę.

Następnie gry przechodzą szersze testy użytkowności z zaprzyjaźnionymi szkołami i przedszkolami. Bardzo ważne jest dla Nas zdanie dzieci. W końcu większość naszych gier edukacyjnych i integracyjnych skierowana jest właśnie do dzieciaków.

Jeśli chodzi o gry planszowe wielkiego formatu XXL to właściwie jesteśmy pionierami, tworzącymi rynek w Polsce. Gry wielkoformatowe projektujemy zgodnie z ideą, żeby dzieci mogły po nich skakać, ćwiczyć i bawić się. Dziecko wciela się w postać pionka. Może przebierać się w różne stroje i maski. To fantastyczna zabawa i jednocześnie efektywna nauka dla dzieciaków. Gry wielkoformatowe to także świetne narzędzie edukacyjne i reklamowe dla firm i instytucji na wydarzenia i spotkania z dziećmi .

Nasze gry i szereg materiałów do gier są cały czas aktualizowane. Oferta gier edukacyjnych i integracyjnych cały czas rośnie i poszerzana jest o nowe atrakcyjne pozycje.

Niedługo nawet planujemy wydać pierwszą wielkoformatową grę integracyjną dla dorosłych.
„Będzie się działo… będzie zabawa…” 🙂

> Zobacz jakie gry planujemy wydać na ten rok.

 

A więc, nie pozostaje nic innego jak zakasać rękawy, rzucić kością i zacząć cieszyć się grą oraz towarzystwem dzieci i przyjaciół.

Zasady komentowania na stronie Administratora, KUMAMGRE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Michałowicach (32-091) przy ul. Legionowej 11 w KRS: 0000861918, REGON: 387113320, NIP: 5130267796 zostały wskazane w Polityce prywatności.
Przeczytaj zanim skomentujesz.


Napisz komentarz