Pobierz logotypy KumamGre

Moje konto

+48 501 602 700

  /  DZIECI   /  CO ZMIENIŁO SIĘ W KUMAMGRE W CZASIE PANDEMII?
Kostki Dzieci - KumamGre.pl

CO ZMIENIŁO SIĘ W KUMAMGRE W CZASIE PANDEMII?

Zmieniło się u Nas i to bardzo wiele na dobre i pozytywnie. Pandemia dotknęła każdego. Nas również nie oszczędziła prywatnie i finansowo. Ale nie będziemy się tu użalać nad sobą, bo to do nikąd nie prowadzi.
Chciałem opowiedzieć jak kreatywnie wykorzystaliśmy czas lockdownów i kolejnych fal covida.

Ponieważ wszystko stanęło, postawiliśmy w tym czasie rozwijać wszystkie odłożone wcześniej projekty i gry. Nasze dzieci uczyły się pilnie z nami w domu zdalnie, kiedy my wymyślaliśmy nowe gry, zabawki, tworzyliśmy prototypy. To był wspaniały kreatywny czas, który spędzaliśmy razem świetnie się przy tym bawiąc.

Powstały w tym czasie taki gry jak:
> OPOWIADANKI (ekomania, dzieci bezpieczne, horror story + będą nowe gr w serii)
> EKOMANIA – czysta woda
> POLSKIE ZWIERZĘTA

Wszystkie gry pilnie testowaliśmy z naszymi dziećmi przez długie pełne zabawy i humoru wieczory. Bardzo cenimy sobie ten wspólny czas, ponieważ wcześniej go do tej pory brakowała przy poprzednim systemie pracy. Nasze dzieci bardzo wiele wniosły do gier własnych ulepszeń i pomysłów, które dawały im najwięcej radości. Tak powstały nowe tryby rozgrywki i pomysł, żeby dać graczom swobodę w kreowaniu własnych zasad gry i ich ulepszaniu, do czego mocno zachęcamy.

 

Tryby - KumamGre.pl

To próbowanie nowego i eksperymenty są fundamentami postępu i rozwoju.

Bardzo mocno rozwinęliśmy też materiały, instrukcje i pytania do naszych gier. Wszystkie nasze gry przeszły gigantyczną przemianę. Mamy nowe kości, pionki, wycinanki w formie pionków, kostek do samodzielnego składania.

Powstały całe serie nowych produktów jak:
> duże Gierki
> minimalistyczne eko gry kopertowe
> OPOWIADANKI

Pandemia spowodowała tak silny rozwój naszych produktów oraz nowych pomysłów, że dosłownie zapadliśmy się pod ciężarem własnej kreatywności. Nawet plansza eko gry przeszła gigantyczną metamorfozę. Teraz jest grubsza, sztywniejsza i robi ogromne wrażenie.
Mamy teraz sklep na > Allegro, więc każdy może łatwo sprawić dziecku eko prezent formie gry, czy klocków.

Wysprzątaliśmy razem las w Młodziejowicach, spory kawałek rzeki Dłubni, posadziliśmy trochę drzew i zamontowaliśmy budki dla ptaków. Kawałek natury odzyskał swoja świetność a ptaki mają dom i schronienie dla piskląt.

Dla nas pandemia to był bardzo dobrze, kreatywnie spędzony czas na pracy i zabawie z dziećmi. Wiem, że pandemia to trudny czas dla wszystkich, ale głowa do góry. Wszystko co złe mija, a straconego czasu nie odzyskamy. Dlatego cieszmy się życiem, spędzajmy czas z naszymi dziećmi, grajmy z nimi i bawmy się wspólnie i uczmy. To dobrze wykorzystany czas, na budowaniu relacji, który będzie procentował na przyszłość. Dzieci będą dobrze go wspominać.

Zasady komentowania na stronie Administratora, KUMAMGRE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Michałowicach (32-091) przy ul. Legionowej 11 w KRS: 0000861918, REGON: 387113320, NIP: 5130267796 zostały wskazane w Polityce prywatności.
Przeczytaj zanim skomentujesz.


Napisz komentarz