Pobierz logotypy KumamGre

Moje konto

+48 501 602 700

  /  DZIECI   /  CO ZMIENIŁO SIĘ W KUMAMGRE W CZASIE PANDEMII?
Kostki Dzieci - KumamGre.pl

CO ZMIENIŁO SIĘ W KUMAMGRE W CZASIE PANDEMII?

Zmieniło się u Nas i to bardzo wiele na dobre i pozytywnie. Pandemia dotknęła każdego. Nas również nie oszczędziła prywatnie i finansowo. Ale nie będziemy się tu użalać nad sobą, bo to do nikąd nie prowadzi.
Chciałem opowiedzieć jak kreatywnie wykorzystaliśmy czas lockdownów i kolejnych fal covida.

Ponieważ wszystko stanęło, postawiliśmy w tym czasie rozwijać wszystkie odłożone wcześniej projekty i gry. Nasze dzieci uczyły się pilnie z nami w domu zdalnie, kiedy my wymyślaliśmy nowe gry, zabawki, tworzyliśmy prototypy. To był wspaniały kreatywny czas, który spędzaliśmy razem świetnie się przy tym bawiąc.

Powstały w tym czasie taki gry jak:
> OPOWIADANKI (ekomania, dzieci bezpieczne, horror story + będą nowe gr w serii)
> EKOMANIA – czysta woda
> POLSKIE ZWIERZĘTA

Wszystkie gry pilnie testowaliśmy z naszymi dziećmi przez długie pełne zabawy i humoru wieczory. Bardzo cenimy sobie ten wspólny czas, ponieważ wcześniej go do tej pory brakowała przy poprzednim systemie pracy. Nasze dzieci bardzo wiele wniosły do gier własnych ulepszeń i pomysłów, które dawały im najwięcej radości. Tak powstały nowe tryby rozgrywki i pomysł, żeby dać graczom swobodę w kreowaniu własnych zasad gry i ich ulepszaniu, do czego mocno zachęcamy.

 

Tryby - KumamGre.pl

To próbowanie nowego i eksperymenty są fundamentami postępu i rozwoju.

Bardzo mocno rozwinęliśmy też materiały, instrukcje i pytania do naszych gier. Wszystkie nasze gry przeszły gigantyczną przemianę. Mamy nowe kości, pionki, wycinanki w formie pionków, kostek do samodzielnego składania.

Powstały całe serie nowych produktów jak:
> duże Gierki
> minimalistyczne eko gry kopertowe
> OPOWIADANKI

Pandemia spowodowała tak silny rozwój naszych produktów oraz nowych pomysłów, że dosłownie zapadliśmy się pod ciężarem własnej kreatywności. Nawet plansza eko gry przeszła gigantyczną metamorfozę. Teraz jest grubsza, sztywniejsza i robi ogromne wrażenie.
Mamy teraz sklep na > Allegro, więc każdy może łatwo sprawić dziecku eko prezent formie gry, czy klocków.

Wysprzątaliśmy razem las w Młodziejowicach, spory kawałek rzeki Dłubni, posadziliśmy trochę drzew i zamontowaliśmy budki dla ptaków. Kawałek natury odzyskał swoja świetność a ptaki mają dom i schronienie dla piskląt.

Dla nas pandemia to był bardzo dobrze, kreatywnie spędzony czas na pracy i zabawie z dziećmi. Wiem, że pandemia to trudny czas dla wszystkich, ale głowa do góry. Wszystko co złe mija, a straconego czasu nie odzyskamy. Dlatego cieszmy się życiem, spędzajmy czas z naszymi dziećmi, grajmy z nimi i bawmy się wspólnie i uczmy. To dobrze wykorzystany czas, na budowaniu relacji, który będzie procentował na przyszłość. Dzieci będą dobrze go wspominać.

Zostaw komentarz (zostaw puste, aby dodać post bez tytułu)
Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.